Talent.com
Wyzer
Jeugd- en GezinscoachWyzer • Weert, Limburg
Jeugd- en Gezinscoach

Jeugd- en Gezinscoach

Wyzer • Weert, Limburg
20 dagen geleden
Functieomschrijving

Bij Wyzer hebben we regelmatig de vacature als Jeugd- en Gezinscoach in de regio’s Zeeland, Noord-Brabant en Limburg bij een gemeente. De vacature is voor minimaal 32 uur tot 36 uur per week. Je komt bij ons in dienst (kan ook alleen ten duur van de opdracht met een projectovereenkomst > tijdelijke contract).

Ben jij een ervaren, gemotiveerde Jeugd- en Gezinscoach? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat je gaat doen Jeugd- en Gezinscoach

Als Jeugd- en Gezinscoach in het cluster Jeugd en Onderwijs werk je met gezellige en vakkundige collega’s. Je bent een ervaren coach met een brede focus, die behoeften van gezinnen in kaart brengt en inspeelt op hulpverleningsontwikkelingen. Je sluit aan bij de eigen kracht van het gezin.

Als coach stel je gezinsplannen op en ben je het vaste aanspreekpunt voor jongere en gezin. Je biedt zelf hulp en ondersteuning indien nodig en zorgt voor een beperkt aantal betrokken disciplines. Het belang van de jongere staat altijd voorop.

Je waarborgt de veiligheid en ontwikkelingsmogelijkheden van de jongere. Bij risico’s neem je moeilijke beslissingen en schakel je, indien nodig, de Raad voor de Kinderbescherming in. De gedragswetenschapper en coördinatoren Jeugd en Onderwijs bieden persoonlijke begeleiding.

Waar jij over beschikt als Jeugd- en Gezinscoach

Wil niets liever dan de jongere en het gezin helpen. Je toont daadkracht, deskundigheid en neemt beslissingen. Je hebt een ruime kennis van de sociale kaart en je beschikt over de vereiste SKJ-registratie en een relevante afgeronde HBO opleiding.

Verder;

  • Je hebt minimaal 1 jaar ervaring als Jeugd- en Gezinscoach / Jeugdconsulent / kwaliteitsmedewerker Jeugd;
  • Je bent 32 tot 36 uur per week beschikbaar;
  • Geldig SKJ-registratie;
  • Je werkt graag in teamverband en speelt wekelijks een actieve rol bij casusbesprekingen onder leiding van een gedragswetenschapper;
  • Gemotiveerd om Wyzer te worden!

Wat jij krijgt als Jeugd- en Gezinscoach

Detacheren

Als jij besluit bij ons in dienst te komen, vinden wij het belangrijk dat je je écht thuis voelt bij Wyzer en de gemeente waar je aan de slag gaat. Onze laagdrempelige communicatie en goede afspraken met gemeenten, geven jou zekerheid. Door samen in gesprek te blijven gaan wij dit met jou realiseren! Een goede werk-privé balans vinden wij net als jij belangrijk en wij denken graag met je mee om dit in stand te houden tijdens opdrachten. Verder ontvang je van ons:

  • Direct een vast contract;
  • Een leaseauto (ook mogelijkheid tot privé rijden) of een volledige OV-vergoeding;
  • Jaarlijks een opleidingsbudget om te besteden op onze eigen Academie;
  • De mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen;
  • Een salaris, passend bij jouw werkervaring, capaciteiten en kwaliteiten;
  • Uitnodigingen voor kennissessies, actualiteitencolleges binnen jouw vakgebied en de leukste borrels en events.

Werken bij Wyzer

Bij Wyzer ben je iedere dag van betekenis voor mens en maatschappij. Op een manier die bij jou past en waar jij energie van krijgt. Want dat maakt jou succesvol. Daarom denk je bij ons mee over jouw volgende stap. Of je nu binnenkomt als trainee of als doorgewinterde adviseur. Jij hebt de regie over jouw loopbaan. Zo ontwikkel jij jezelf altijd in de juiste richting. Lever je resultaat voor onze opdrachtgevers. En werk je aan het Nederland van morgen. Jij bent een toekomstmaker.

Ben je enthousiast geworden en wil je samen kijken naar de mogelijkheden als Jeugd- en Gezinscoach? Fijn! Solliciteer dan direct.

Heb je eerst nog vragen? Dan mag je uiteraard contact met mij opnemen!

Solliciteren kan via onze website:https://www.wyzer.nl/vacature/gezinscoach-eindhoven/

Maak een vacature-alert aan voor deze zoekopdracht

Jeugd- en Gezinscoach • Weert, Limburg

Vergelijkbare banen

Gz-Psycholoog Kind & Jeugd - €5.140 - €6.716 Per Maand

Medi InterimNuenen, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als GZ-psycholoog behandel je jongeren met complexe psychiatrische problemen in een multidisciplinair team.Je doet diagnostiek, behandeling en werkt in een klinische, poliklinische en outreachende ... Laat meer zien

 • Gesponsord

Verzorgende IG

PanteinVeghel, NL

Werk als Verzorgende IG in de thuiszorg in Veghel.Zelfstandig werken, hecht team en écht iets betekenen voor cliënten bij hen thuis.Als Verzorgende IG maak je onderdeel uit van een zelf organiseren... Laat meer zien

Ervaren Jeugdzorgwerker | Behandelgroep JeugdzorgPlus | Deurne

Pactum jeugd- en opvoedhulpDeurne, The Netherlands

Krijg jij energie van het begeleiden van.Dat betekent veel dynamiek, maar ook veel kansen om écht contact te maken.Je staat stevig wanneer het stormt, je biedt rust als emoties alle kanten op gaan.... Laat meer zien

 • Gesponsord

BSO Pedagogisch Professional — Creatief Groeien, Parttime

YoungCapitalMaastricht, The Netherlands

YoungCapital in Maastricht zoekt een pedagogisch professional BSO voor een parttime rol van 12–20 uur per week.Vergroot uw kans om de sollicitatieronde te bereiken door de volledige functieomschrij... Laat meer zien

 • Gesponsord

Gynaecoloog voor Expats – Autonome Zorg & Innovatie

DC Kliniekenmaastricht, limburg, Netherlands

Een innovatief gezondheidscentrum in Maastricht zoekt een BIG-geregistreerde gynaecoloog om gynaecologische check-ups voor expats uit te voeren.Je start met uitgebreide intakegesprekken en voert re... Laat meer zien

 • Gesponsord

Verzorgende IG, Thuiszorg

PanteinWanroij, NL

Enthousiaste VIG’er gezocht! Kom werken in ons thuiszorgteam in Wanroij: flexibel, zelfstandig en elke dag verschil maken voor cliënten.Ben jij een enthousiaste Verzorgende Individuele Gezondheidsz... Laat meer zien

GZ-psycholoog/ Orthopedagoog-generalist - Herlaarhof - Poli Kind & Jeugd Helmond

Reinier van Arkelhelmond, noord brabant, Netherlands

GZ-psycholoog of Orthopedagoog Generalist /b /p h3Maak het verschil voor de jeugd van morgen /h3 pLocatie: Helmond – Kinder- en Jeugdpsychiatrie bFWG 65 | €5.Flexibel werken | Groei impact /b /p p... Laat meer zien

 • Gesponsord

Verzorgende IG - Valkenheim, Valkenburg

SevagramValkenburg aan de Geul, NL

Verzorgende IG - Valkenheim, Valkenburg.Heb jij hart voor de ouderenzorg en wil je écht het verschil maken? Bij Valkenheim, zorglocatie van Sevagram, werk je in kleinschalige woonvormen voor 12–24 ... Laat meer zien

Arts Jeugdgezondheidszorg: Invloed op gezondheid en groei

Medisch ContactWeert, The Netherlands

Medisch Contact in Weert zoekt een Arts Jeugdgezondheidszorg om kinderen en jongeren te volgen in hun ontwikkeling.Zorg ervoor dat u solliciteert met alle gevraagde informatie, zoals uiteengezet in... Laat meer zien

 • Gesponsord

Procesregisseur Jeugd & Gezin Veiligheid – Impact & Groei

Bender GroepMaastricht, The Netherlands

Bender Groep in Limburg, Maastricht, zoekt een jeugdconsulent/procesregisseur om complexe situaties rond zorg en veiligheid te beheren.Je begeleidt jeugdigen en gezinnen en werkt samen met diverse ... Laat meer zien

 • Gesponsord

Jeugdprofessional Centrum Jeugd & Gezin – wijkteam Maasdorpen (tijdelijk)

ONS welzijnOss, The Netherlands

Jeugdprofessional Centrum Jeugd & Gezin – wijkteam Maasdorpen (tijdelijk).Lijkt deze vacature u wat? Solliciteer dan snel, want er wordt een groot aantal sollicitaties verwacht.Scroll naar bene... Laat meer zien

 • Gesponsord

Pedagogisch Professional BSO bij Samen Spelen in Maastricht

YoungCapitalMaastricht, The Netherlands

Weet u niet zeker welke vaardigheden u nodig heeft voor deze functie? Lees dan de volledige omschrijving hieronder voor een compleet beeld van de kandidaatseisen.Begeleiden van kinderen na schoolti... Laat meer zien

 • Gesponsord

Pedagogisch Werker Gezinsbegeleiding

nlwerktGrave, Kingdom Of The Netherlands, NL

Je creëert eenwarme en huiselijke sfeer waarin elk kind zichveilig en gezien voelt.Je houdt deontwikkeling van de kinderen goed in de gaten; jouw scherpe blik zorgtervoor dat jesnel signalen opvan... Laat meer zien

 • Gesponsord

Begeleider De Eenhoorn | Wonen in een warm, huiselijk gezin

DichterbijSchaijk, NL

De Eenhoorn is een ouderinitiatief waar wonen in de gezinssituatie hierbij zoveel mogelijk wordt nagebootst.Geluk, respect en eigen identiteit zijn hierbij kernwoorden.Het is een unieke en veelzijd... Laat meer zien

Procesregisseur Jeugd en Gezin Veiligheid

Bender GroepMaastricht, The Netherlands

Als procesregisseur of jeugdconsulent veiligheid werk je aan complexe situaties waarin zorg en veiligheid samenkomen.Je voert de regie, houdt het overzicht en schakelt met alle betrokken partijen.E... Laat meer zien

 • Gesponsord

Vestigingscoördinator: Gastvrijheid, Leiding & Groei

MonkeyTownMaastricht, The Netherlands

MonkeyTown in Limburg zoekt een assistent vestigingsmanager die zichzelf wil ontwikkelen tot een operationeel leidinggevende.Als u meer wilt weten over de vereisten voor deze functie, lees dan verd... Laat meer zien

 • Gesponsord

Regiebehandelaar Jongvolwassenen | GZ-Psycholoog

MET ggzmaastricht, limburg, Netherlands

MET ggz in Maastricht zoekt een GZ-psycholoog in een dynamische omgeving om zorg te dragen voor jongvolwassenen met psychische klachten.De rol omvat intakegesprekken, behandeling en samenwerking me... Laat meer zien

 • Gesponsord

GZ-Psycholoog | Regiebehandelaar in GGZ (vast contract)

Zozorgbeek, limburg, Netherlands

Zo Zorg in Beek (Limburg) zoekt een GZ-psycholoog die als regiebehandelaar wil werken bij diverse organisaties in de geestelijke gezondheidszorg.Je coördineert en beslist in complexe behandeltrajec... Laat meer zien

 • Gesponsord

Procesregisseur Zorg en Veiligheid

Bender GroepMaastricht, The Netherlands

Als procesregisseur of jeugdconsulent veiligheid werk je aan complexe situaties waarin zorg en veiligheid samenkomen.Je voert de regie, houdt het overzicht en schakelt met alle betrokken partijen.D... Laat meer zien

 • Gesponsord

Specialist Ouderengeneeskunde — Leidend in Eerstelijnszorg

DoctorConnectmaastricht, limburg, Netherlands

DoctorConnect is op zoek naar een Specialist ouderengeneeskunde in Maastricht.In deze rol onderzoek je, diagnosticeer je en begeleid je cliënten binnen een multidisciplinair team.Een diploma specia... Laat meer zien