Talent.com
Albert Heijn
Bezorger bij Albert HeijnAlbert Heijn • barendrecht, south holland, Netherlands
Sollicitaties worden niet langer geaccepteerd
Bezorger bij Albert Heijn

Bezorger bij Albert Heijn

Albert Heijn • barendrecht, south holland, Netherlands
6 dagen geleden
Functieomschrijving

Wat ga je doen?

🚀 Onderweg je eigen bezorgbus runnen. Maak er werk van .


Klaar om lekker te verdienen, zelfstandig op pad te gaan en klanten blij te maken?
Als bezorger bij Albert Heijn rijd je je eigen route in ons iconische blauwe bus en bezorg je online orders tot aan de voordeur. Jij kiest wanneer je rijdt: in de ochtend, avond of het weekend. Perfect te combineren met je studie, sport of andere plannen!


Het gezicht van Albert Heijn dat ben jij.

Op jouw locatie werk je samen met een enthousiast team van bezorgers. Samen zorgen jullie dat klanten hun online boodschappen op tijd en met een glimlach ontvangen, thuis of op kantoor. Jij laat zien waar Albert Heijn voor staat: betrouwbaar, vriendelijk en altijd klaar voor de klant. Met jouw rijvaardigheid navigeer je vlot, til je kratten moeiteloos en maak je een vriendelijk praatje aan de deur.

🛞 Jouw baan als Bezorger bij Albert Heijn:

  • Voor vertrek: je haalt je scanner en info op bij de balie, scant de kratten en laadt je bus netjes en veilig binnen de norm.
  • Onderweg: je levert orders op tijd af (koel tot aan de deur), neemt emballage en retouren mee, rekent zo nodig af en beantwoordt vragen.
  • Service & veiligheid: je controleert leeftijd bij 18+ producten (NIX18) en noteert bijzonderheden of klachten in de app.
  • Na je rit: je lost en ruimt op, sorteert emballage, levert middelen in en bespreekt bijzonderheden tijdens de debrief met je leidinggevende. Je meldt ook eventuele gebreken aan de bus of hulpmiddelen.
  • Op het HSC: Soms, volgens planning, coördineer je het laadproces, bewaak je vetrektijden en meld je verstoringen aan de Teamlead Delivery. Je regelt uitgifte en inname van materialen als dat nodig is.
  • Inwerken van collega’s : af en toe werk je nieuwe collega’s in volgens het programma en neem je na instructie een korte rijtest af.

Als Bezorger ben je….

  • in het bezit van een rijbewijs B (bij voorkeur minimaal 2 jaar);
  • minimaal 2 diensten per week beschikbaar (waarvan 1 in de avond);
  • flexibel inzetbaar voor ochtend- (vanaf 05:45) of avonddiensten (vanaf 14:00);
  • bereid om minstens 2 zaterdagen per maand te werken;
  • klantgericht, energiek en altijd op tijd. Ook rijd je veilig en netjes in de bezorgbus.
  • de Nederlandse en/of Engelse taal machtig om lekker samen te werken en klanten te helpen.


Ons aanbod is helemaal prima geregeld. Dat ziet er zo uit:

  • Een salarisindicatie van €20,36 per uur inclusief toeslagen en vakantiegeld of €15,29 bruto per uur exclusief toeslagen en vakantiegeld (vanaf 21 jaar).
  • Een reiskostenvergoeding (tot 45 km van je standplaats).
  • Een zeer goede pensioenregeling met een eigen bijdrage van 6,2%.
  • Albert Heijn Deals : superdeals van grote merken, bekende pretparken, sport en gaming.
  • Een gouden bonuskaart voor 10% korting op je boodschappen (tot €300 per jaar).


Werk je 12 uur of minder per week? Dan krijg je een all-in uurloon. Werk je 13 uur of meer (max 32)? Dan krijg je een uurloon volgens de CAO en bouw je vakantie- of adv-uren op. We leggen het je graag uit tijdens je sollicitatiegesprek!


Solliciteer direct via de sollicitatiebutton en word Bezorger bij Albert Heijn. Je hoort snel van ons!

Wil je boodschappen bezorgen bij een andere locatie? Bekijk de vacatures dan hier .

  • Solliciteren

    Stuur je sollicitatie in via deze website.

  • Gesprek

    Als je aan het profiel voldoet nodigen we je snel uit voor een gesprek in de winkel.

  • Mogelijkheden

    Samen bekijken we de mogelijkheden voor jou in de winkel zoals de verschillende werktijden en welke plek het beste bij je past.

  • Welkom!

    Zijn we allebei enthousiast? Dan kun je snel beginnen! Welkom.

Wat bieden wij jou?

  • Flexibiliteit
  • Zelfstandigheid
  • Fijne collega's

Wat we vragen?

  • Een klantvriendelijke houding
  • Aanpakkers mentaliteit
  • Een gezonde dosis energie

Waarom Albert Heijn?

  • Een mooi salaris
  • Afwisselend werk
  • Inclusieve werkomgeving
Maak een vacature-alert aan voor deze zoekopdracht

Bezorger bij Albert Heijn • barendrecht, south holland, Netherlands

Vergelijkbare banen

Avond Bezorger

CoolblueBreda, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger ben je samen met je buddy verantwoordelijk voor het bezorgen en aansluiten van wasmachines en koelkasten bij klanten thuis.Je rijdt in onze blauwe bus, hebt je rijbewijs B al minimaal ... Laat meer zien

 • Gesponsord

Bezorger

ASA TalentNieuw-Vennep, Kingdom Of The Netherlands, NL

Wat je gaat doenWil je naast je studie of andere bezigheden lekker bijverdienen, veel onderweg zijn en werken in een internationaal team waar alles goed geregeld is?Als pakketbezorger bij DHL Expre... Laat meer zien

 • Gesponsord

Bezorger

CoolblueTerbregge, The Netherlands

Als bezorger in Rotterdam ga jij samen met een collega wasmachines en koelkasten bezorgen en aansluiten.Jij rijdt in onze blauwe bus en hebt minimaal 2 jaar een rijbewijs.Elke dag verken je nieuwe ... Laat meer zien

 • Gesponsord

Allround Bezorger - €15,2 Per Uur - Deeltijd - Geen Ervaring

SpottaZandvoort, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger bezorg je folderpakketten en ben je verantwoordelijk voor het ophalen van dumpingen en het verzamelen van informatie over nieuwbouwlocaties. Laat meer zien

 • Gesponsord

Fulltime Bezorger - €14,7 Per Uur

JumboZwijndrecht, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als fulltime bezorger rijd je in een bus, bezorg je boodschappen en maak je indruk op klanten.Je werkt in ploegen en krijgt een mooi salaris met extra voordelen. Laat meer zien

 • Gesponsord

Bijbaan Als Bezorger Bij Taco Mundo In Breda - €5 - €20 Per Uur - Deeltijd - Geen Ervaring

Taco MundoPrinsenbeek, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger bij Taco Mundo bezorg je snel en met zorg de bestellingen op de e-bike of scooter, en maakt deel uit van een hecht team. Laat meer zien

 • Gesponsord

Bezorger Rijbewijs B - €14,8 Per Uur

Coolblue RecruitmentCapelle Aan Den Ijssel, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger bezorg je wasmachines en koelkasten.Je hebt een rijbewijs B en werkt in een leuke sfeer met collega's. Laat meer zien

 • Gesponsord

Bijbaan: E-Bike Bezorger (Boodschappen) Bij Flink

FlinkBreda, Kingdom Of The Netherlands, NL

Flink, de toonaangevende online supermarkt, groeit razendsnel! Vanuit onze hubs in de stad bezorgen wij boodschappen in no-time op onze elektrische fietsen.Ben jij op zoek naar de ideale bijbaan of... Laat meer zien

 • Gesponsord

Bezorger Boodschappen Bleiswijk - €16,2 Per Uur - Geen Ervaring

CarrièreBergschenhoek, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger breng je online bestellingen naar klanten in Bleiswijk, werktijden variëren en bieden flexibiliteit. Laat meer zien

 • Gesponsord

Bezorger Versvishandel - €2.500 Per Maand

Start PeopleZaandam, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger lever je verse visproducten aan klanten in Nederland, waarbij je klantgerichtheid, routeplanning en voertuigbeheer combineert. Laat meer zien

 • Gesponsord

Bezorger Dhl Express - €16,0 - €20,8 Per Uur - Deeltijd

DHL ExpressSassenheim, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger bij DHL Express lever je pakketten af bij klanten en zorg je voor een positieve klantbeleving.Je bent fysiek actief, werkt efficiënt en communiceert goed met collega's. Laat meer zien

 • Gesponsord

Fulltime Bezorger

Jumbo SupermarktenBleiswijk, Netherlands, Netherlands

Rondrijden als chauffeur in een comfortabele bezorgbus mét een mooi salaris.Hoe klinkt dat? Je bezorgt de leukste boodschap bij de mensen thuis.Dit doe je in een van onze gele bezorgbussen (automaa... Laat meer zien

Bezorger - €15,2 Per Uur - Deeltijd - Geen Ervaring

Albert HeijnHendrik-Ido-Ambacht, Kingdom Of The Netherlands, NL

Als bezorger bij Albert Heijn bezorg je online bestellingen met een blauwe bus.Je kiest je eigen werktijden en bent flexibel inzetbaar, met een klantvriendelijke houding. Laat meer zien

 • Gesponsord

Parttime Bezorger

Jumbo SupermarktenBleiswijk, Netherlands, Netherlands

Rondrijden als chauffeur in een comfortabele bezorgbus mét een mooi salaris.Hoe klinkt dat? Je bezorgt de leukste boodschap bij de mensen thuis.Dit doe je in een van onze gele bezorgbussen (automaa... Laat meer zien